Star Wars: Battlefront II Hile Multihack indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık
Numpad 2: Silah Aşırı Isınma Yok
Numpad 3: Görev Zamanlayıcısını Dondur
Numpad 4: Anlık Ünite Yetenekleri Cooldown’ları
Numpad 5: Dondurulmuş Ünite Yetenekleri Cooldown’ları
Numpad 6: Anlık Kuvvet Yetenek Cooldowns
Numpad 7: Anında Jedi Döndürme Atağı
Numpad 8: Kampanya Dilim Droid Sağlığı
Numpad 9: Kampanya Dilim Droid Enerji
Numpad 0: Görünmez
Numpad *: Yenilmez Kravat Savaşı
Numpad /: Sıfırla Walker / X-Kanadı / Araç Sağlık

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – geçiş yapın ve çoğu şey sizi öldüremez.

Numpad 2: No Silah Overheat – açık konuma getirin ve çoğu silah aşırı ısınmaz.

Numpad 3: Freeze Mission Timer – Görev başlayıncaya kadar bekleyin ve zamanlayıcı düşmeye başlar, ardından misyonun süresiz olarak etkin olmasına izin vermek için bunu açın.

Numpad 4: Instant Unit Ability Cooldowns – Bu özelliği açıp kapatın ve çoğu ünite anında yeniden başlatılacak ve bekleme süresi olmadan tekrar kullanılacaktır. Freeze Unit Ability Cooldowns açıksa, bu modu açıp kapattığınızda yalnızca her iki seçeneği kapatır ve tekrar basmanız gerekecektir.

Numpad 5: Freeze Unit Ability Cooldowns – bazı yetenekli cooldown’ların (Heavy’s SENTRY yeteneği veya Special’ın INFILTRATION yeteneği gibi) süreyi dondurmak için bunu açın. Bu AÇIK ise, diğer cooldown’ların da donmuş kalacağını unutmayın. Anında Birim Kapatıma Yükseltme Yıkantıları açıksa, bu ayarı açtığınızda yalnızca her iki seçeneği kapatır ve tekrar basmanız gerekecektir.

Numpad 6: Instant Force Yetenek Cooldown’ları – Bu özelliği açıp kapatın; çoğu Force, hemen yeniden kullanılmak üzere anlık olarak yeniden başlatılır ve herhangi bir yeniden başlatma yapılmaz. Jedi DEĞİLDİR Bazı Birim Özellikleri de bu seçenekten yararlanabilir. Bir Birimin cooldown’u Numpad 4’ten çalışmıyorsa, bunu da açın.

Numpad 7: Instant Jedi Spin Attack – bunu açıp kapatın ve Spinal Attack, cooldown devam ederse bile daha hızlı kullanılabilir.

Numpad 8: Kampanya Dilimi Droid Health – Slice Droid’i kontrol ettiğiniz bölümdeki kampanyada sınırsız Sağlık etkinleştirmek için kullanın.

Numpad 9: Kampanya Dilimi Droid Energy – bunu ve Droid enerji ölçeri verecek bir sonraki şeyi değiştir. Şok saldırısı vb. Tekrar tekrar kullanabilirsiniz. bu harekete geçirilirken enerji doldu.

Numpad 0: Invisible – Zemin savaşlarında geçiş yapın ve çoğu düşman sizi görmezden gelebilir veya saldırı yapamaz.

Numpad *: Yenilmez Kravat Dövücüsü – geçiş yapın ve kampanya misyonlarında Kravat Dövüşçünüz saldırı için yenilmez.

Numpad /: Walker / X-Kanadı / Araç Sağlığını Sıfırla – göreviniz sırasında, sağlığınızın bu araçlardan düşük olduğunu görürseniz, sağlığı sıfırlamak ve çok yüksek sıfırlamak için bu tuşa basın. Birçok başka araç üzerinde de çalışabilir.

Star Wars: Battlefront II Hile Multihack indir

İndir