+ Programın ismi : Türk-Altay

+ Programın sürümü : 2.0

+ Kullanılan programlama dili : C#

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: altay

+ Sistem Gereksinimleri: .NET Framework 4.0+


+ Açıklama : Bu sürümde programın hedefi kullandığımız hack araçlarını tek bir programda size sunmaktır. Hedef sistem üzerinde birden fazla saldırı yöntemini artık bir programda kullanabilirsiniz. Tabi bu tür yazılımları bir araya getirirken Türk-Altay, bunlara yeni ve farklı özellikler eklemiştir. Versiyon 1.0’da sadece WordPress sitelere Brute Force yapmak için tasarlanan program, artık hem WordPress hem de farklı saldırı yöntemleri ile farklı türde sitelere de saldırı yapabilmektedir. Artık hedef sisteme DoS (Denial of Service) saldısı yapabilir, veya hedef sistemde SQL açığı taraması yapabilirsiniz. Veya v1.0 dan aşina olduğumuz DorkMaker + AramaMotoru + Brute Force saldırısını kullanarak WordPress sitelerin şifresini kırabilir. Ayrıca yeni eklenen özelliğimiz ile siteye Otomatik İndex atabilirsiniz.
Çoğu hack aracını bünyesinde barındıran Türk-Altay, zaman geçtikçe daha da çok geliştirilecek ve daha çok hack aracı içerecektir. Size kolay bir kullanım sunmaya çalışacaktır.

+Türk-Altay v2.0 Özellikleri+

[+]DorkMaker + Aramamotoru + Brute Force arasında geçiş yapılebilmektedir ve bu sayede daha hızlı bir saldırı sunmaktadır.
[+]Otomatik İndex Atma eklenmiştir. Artık şifresini kırdığınız siteye otomatik index atabileceksiniz. Ayrıca çoklu index atma özelliği ile de birden fazla siteye deindex atabilirsiniz. Yine diğer programlar arasında geçiş söz konusudur. Brute Force ile kırılan siteyi hemen Oto İndexe aktarabilirsiniz.
[+]DoS saldırısı eklenmiştir. İki internet protokolünden birini seçerek (UDP/TCP) hedef siteye saldırı düzenleyebilir ve saldırının gücünü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. İsterseniz yerel ağda internet kesici olarak da kullanılabilir.
[+]SQL açık tarayıcı eklenmiştir. Sitelerdeki Sql açıklarını taradığınız Sql dorkuyla ve açık tarama aracı ile bulabilirsiniz.
[+]Brute Force eskiden tek bir kullanıcı adı ile çalışırken artık bu özellik kalkmıştır ve kullanıcı adı listesi ekleyerek de saldırı yapabilirsiniz.
[+]Dorkmaker ile dork oluştururken oluşan hataları gidermek için Dorkmaker’a iki adet yöntem ile dork oluşturma eklenmiştir. Eğer birinci yöntem çalışmazsa ikincisini deneyebilirsiniz. (Varsayılan 2. yöntemdir)
[+]Sql açık taramada sayfadaki hangi açıkların aranacağını Sql Hata Listesi bölümünden seçebilirsiniz.
[+]Otomatik Saldırı bölümü yenilendi. Oto index atma eklendi.
[+]Aramamotoruna uzantılı link bulma ve normal link bulma seçenekleri eklendi.
[+]DoS menüsünde rastgele port ve rastgele paket boyutu seçme özellikleri mevcuttur. Böylece saldırı gücünü değiştirebilirsiniz.
[+]Çoğu yer Multi Threaded’dir.

+Notlar+

[+]Oto İndex sayfasının kodlaması LosT‘a aittir. (Kendisi gönüllü olarak bu projede yer almak istedi. Teşekkür ediyoruz  )
[+]Brute Force’a site eklerken sitenin sonunda “/” olmasına dikkat ediniz.
[+]Oto index bölümüne eğer Brute Force’dan aktarma yapacaksanız, kırılan şifrenin iki adet olmadığından emin olunuz. Eğer öyle ise doğru şifreyi seçip parantezleri siliniz.
[]Brute Force kullanırken aşırı fazla site, kullanıcı adı ve şifre ile kullanmayınız. Bu programın yapısını bozabilir. İlerleyen sürümlerde düzeltilmeye çalışılacaktır. Eğer böyle bir sorun olursa ve hiç site düşmez veya yanlış şifreli site düşerse bundan yapımcı sorumlu değildir.
[]DoS saldırısı paketlerin hedefe tam olarak ulaşmaması sebebi ile kilitlenebilir. Programı kapatıp açtığınızda düzelecektir.
[+]Programda bulduğunuz bugları ve hataları belirtirseniz programın gelişimine katkıda bulunmuş olursunuz arkadaşlar 
[!]Brute Force için size verdiğim wordlistlerden AdminList2 ve PassList2 yi kullanmanız önerilir.
[!]Türk sitelerine zarar vermeyiniz. Eğer herhangi bir zarar verirseniz ve site sahibi sizden şikayetçi olursa programın yapımcısı olarak hiçbir sorumluluk KABUL ETMİYORUM.

+Programdan Görüntüler+

+Video+


+İndirme Linkleri+

MEDİAFİRE
Mediafire Tıkla
dosya tc ile indir
Dosya Tc Tıkla
mega.nz indir
Mega.nz Tıkla

+Wordlist İndir+

Mediafire Tıkla

+VirüsTotal+

Tıkla

İyi kullanımlar